Doradzamy

Niech mówią o tym latami! Czyli jak zorganizować niezapomnianą imprezę 18-stkową

Osiemnaste urodziny świętowane są najhuczniej ze wszystkich i to nie bez kozery! Osoba, która kończy osiemnaście lat, może samodzielnie podejmować decyzje życiowe, zawierać umowy, posiadać pełną kontrolę nad swoim życiem i zyskuje prawo do głosowania. To ważny moment w życiu każdego człowieka, który symbolizuje przejście z młodości do dorosłości. Solenizant tę imprezę będzie pamiętał do końca życia, a goście? Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na to, aby Wasza impreza urodzinowa miała szansę stać się tą, którą wspomina się przez lata!


Zorganizuj konkurs tańca, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować swój ulubiony taniec. Zwycięzcę wybierzecie sami lub goście — na podstawie aplauzu publiczności.


Quiz — kto wie o Tobie najwięcej? Przygotuj kilka pytań w formie quizu, a potem zorganizujcie konkurs, w którym najbliższe Ci osoby będą odpowiadały na pytania dotyczące Ciebie, solenizanta.
Impreza tematyczna na motywie ulubionej bajki, filmu czy serialu — zainspiruj się ulubionym dziełem i zorganizuj imprezę w jego klimacie. Możesz serwować jedzenie i napoje nawiązujące do fabuły, zorganizować konkursy czy pokazy.


Fotobudka — wynajmij fotobudkę, żeby goście mogli robić zabawne zdjęcia na pamiątkę tej wyjątkowej okazji. Dodaj do tego pamiątkowy album, w którym każdy z gości będzie mógł wpisać Ci coś od siebie.
Konkurs na najlepsze prezenty. Poproś gości o przygotowanie oryginalnych prezentów, a potem wybierz zwycięzcę w konkursie na najlepszy podarunek.


A może pokaz slajdów? Przygotuj zdjęcia pokazujące Ciebie od momentu urodzenia, aż po obecny wiek oraz dodaj dużo zdjęć ważnych dla Ciebie osób — rodziny, przyjaciół, nauczycieli, trenerów itd. Łzy wzruszenia gwarantowane.

A jakie są Twoje pomysły? Podziel się z nami swoją kreatywnością i napisz, w jaki sposób można sprawić, by impreza była niezapomniana!